Zostaw kontakt, a konsultant obliczy dla Ciebie składkę w kilka minut.
Zapytaj konsultanta o indywidualną zniżkę.
Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub na kontakt telefoniczny. Rozwiń.
Tylko dla klientów Oponeo
Ubezpieczenia z ekstra zniżkami
Wybierz OC lub pakiet OC+AC i otrzymaj
10% ekstra zniżki na AC
Chroń siebie i swój samochód, a dodatkowo:
Ubezpieczysz opony
za jedyne 4 zł rocznie
Zachowasz
Twoje obecne zniżki
Skorzystasz z samochodu
zastępczego
po kolizji
Sprawdź cenę
Jeśli masz już OC, możesz dokupić przez infolinię AC z dodatkową zniżką 10%
Zostaw kontakt
Zostaw kontakt, a my zapamiętamy kiedy kończy się Twoje ubezpieczenie i przypomnimy o zniżce na miesiąc przez jego końcem
Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub na kontakt telefoniczny. Rozwiń.
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. i Aviva sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4B, w celu przedstawienia Ci ofert ubezpieczeniowych oraz zawarcia i realizacji umowy. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo dostępu do treści przekazywanych danych i ich poprawiania oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
Zniżka 10% na Autocasco przysługuje Tobie, jeśli jesteś Klientem Oponeo i jest dostępna przez powyższy formularz online. Zniżka jest obliczana wzlgędem ceny regularnej dostępnej na www.aviva.pl. Jeśli posiadasz już ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów, możesz w każdej chwili dokupić ubezpieczenie Autocasco przez naszą infolinię ze zniżką 10% - oferta dostępna pod numerem 22 557 44 44 lub po pozostawieniu kontaktu w powyższym formularzu.
Materiał marketingowy nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Stroną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne na aviva.pl. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000009857NIP: 526-020-99-98. Wysokość kapitału zakładowego: 59 360 000 zł, wysokość kapitału wpłaconego: 59 360 000 zł.